Prázdny
0,00 €
 
Tieň radosti

Tieň radosti

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.11.2013
Tento príbeh rozpráva o dvoch mužoch, ktorých cesty sa stretnú.-br- Prvým z nich je psychológ, úspešný a uznávaný odborník v strednom veku. Je vdovec,nakoľko manželka mu tragicky zahynula. Psychológ, ktorý všetkým svojim klientom a hlavne priateľom hovorí o absolútnej nerovnováhe a nezmyselnosti vzťahu medzi vekovo veľmi ...
Naša cena knihy: 0,00 €
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 248
Väzba: Pevná Bez Přebalu Matná
Rozmer: 217x150x28 mm
EAN: 9788096962426
Rok vydania: 2013
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Trnava z neba
Milan Paprčka
24,99 €
Podívej, jak je krásně u vody
Alexandra-Alexander
0,00 €
Nejbližší příbuzní
Roger Fouts
0,00 €
Všeobecné správne právo, 2. vydanie
kolektiv autorů
23,94 €
Jarare
Ana Dai
9,31 €
O knihe
Tento príbeh rozpráva o dvoch mužoch, ktorých cesty sa stretnú.-br- Prvým z nich je psychológ, úspešný a uznávaný odborník v strednom veku. Je vdovec,nakoľko manželka mu tragicky zahynula. Psychológ, ktorý všetkým svojim klientom a hlavne priateľom hovorí o absolútnej nerovnováhe a nezmyselnosti vzťahu medzi vekovo veľmi rozdielnymi partnermi sa ale dostane do situácie, že sa do neho zamiluje mladá, vydatá pani, ktorá nemá dobre fungujúce manželstvo. -br- Druhý je vedecký pracovník s veľmi dobrými pracovnými výsledkami, žijúci v podstate len pre svoju prácu. Napriek veľkým odborným vedomostiam je jeho finančná situácia len priemerná. Toto je jedným z dôvodov častých hádok a výčitiek jeho manželky. Nevie si rady a tak je -dokopaný- svojim šéfom, aby sa stretol s psychológom, ktorý mu poradí. -br- -br- Obaja páni riešia svoje problémy a starosti, pritom dochádza okrem vážnych aj k humorným situáciám. Nakoniec to obaja po niekoľkých zamotaných situáciách a vstupovaní ďalších osôb do deja, vyriešia, každý po svojom. -br-Je to kniha o vážnych témach, ale nájde sa v nej aj dostatok humoru a nadhľadu,pri ich riešení.