Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Dlhá cesta domov

Dlhá cesta domov

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 2014
Ak sa tvorivá vášeň zmení na ničivé šialenstvo, každý je schopný spáchať zločin. Maliarka Clara to vie veľmi dobre, a preto sa zdesí, keď jej manžel nepríde na dohodnutú schôdzku po ročnom odlúčení. Peter, ktorého tak milovala a ku koncu nenávidela, je nezvestný a možno aj mŕtvy. Inšpektor Gamache si síce užíva zaslúžený ...
Bežná cena knihy: 13,95 €
Naša cena knihy: 10,04 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 296
Väzba: Pevná S Prebalom
Rozmer: 160x230 mm
Jazyk: SK Slovenský Jazyk
EAN: 9788081591600
Rok vydania: 2014
Žáner: Detektívky
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Epistemology : A Beginner´s Guide
Martin Robert M.
14,05 €
Vánoční pohádky - 5DVD
autor neuvedený
9,35 €
Feťák
Burroughs William S.
11,66 €
Nejoblíbenější koktejly - dárková krabička
autor neuvedený
16,40 €
O knihe
Ak sa tvorivá vášeň zmení na ničivé šialenstvo, každý je schopný spáchať zločin. Maliarka Clara to vie veľmi dobre, a preto sa zdesí, keď jej manžel nepríde na dohodnutú schôdzku po ročnom odlúčení. Peter, ktorého tak milovala a ku koncu nenávidela, je nezvestný a možno aj mŕtvy. Inšpektor Gamache si síce užíva zaslúžený odpočinok v prekrásnej kanadskej dedine Three Pines, ale Clara ho uprosí, aby po Petrovi začal pátrať. Na pozadí očarujúcej kanadskej prírody sa krok za krokom, stránku za stránkou rozvíja príbeh o temných hlbinách ľudského srdca. Od prvej chvíle tušíme zločin, ale je to vražda? Alebo ešte niečo omnoho horšie? Autorka drží čitateľa celý čas v neistote – a potom nám ukáže, čoho je schopný ten najzvrhlejší človek.