Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Zbavte sa neporiadku s feng šuej

Zbavte sa neporiadku s feng šuej

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 2019
Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu. Odporúča, ako sa zbaviť neporiadku v bytoch či domoch, ale aj vo vzťahoch ...
Bežná cena knihy: 11,95 €
Naša cena knihy: 8,60 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 216
Väzba: Brožovaná
Rozmer: 140x170 mm
Jazyk: SK Slovenský Jazyk
EAN: 9788081596636
Rok vydania: 2019
Žáner: Domov, hobby
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Očkování v České republice
Dáňová, Částková Jitka Jana
7,00 €
Spovedal som Slovensko
Michal Zamkovský
13,20 €
Alpi Bellunesi 77 NKOM  1:50T
autor neuvedený
10,58 €
Vánoční bestiář
autor neuvedený
11,66 €
Dáma a zbojník
Kolektív
4,61 €
Bubu z Montparnassu
Charles-Louis Philippe
9,31 €
O knihe
Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu. Odporúča, ako sa zbaviť neporiadku v bytoch či domoch, ale aj vo vzťahoch či vo vlastnom tele, ktoré tiež potrebujú očistu. Vysvetľuje, ako neporiadok a nadbytočné veci pohlcujú našu energiu a ovplyvňujú náš fyzický, mentálny aj spirituálny komfort. Kniha, ktorej prvá verzia vyšla už pred dvadsiatimi rokmi, patrí k priekopníckym prácam upratovacej literatúry a ovplyvnila postoj celej jednej generácie k hromadeniu zbytočností vo svojich domovoch. Autorka čitateľom pomôže s očistou priestoru a vysvetlí prekážky, ktoré sa často skrývajú v našej psychike. Kniha radí, ako si vytvoriť príjemný domov, získať energiu a radosť zo života. Doteraz vyšla v tridsiatich krajinách, slovenský preklad vychádza z nového, rozšíreného vydanie tohto svetového bestselleru, ktorého sa predalo viac ako 2 milióny kusov.