Prázdny
0,00 €
 
-25 %
S počasím si tykám

S počasím si tykám

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.12.2010
Nie každý vedec dosiahne vo svojej oblasti takú popularitu ako meteorológ Jozef Iľko, ktorý má za sebou takmer štyridsaťročnú prax v Slovenskom hydrometeorologickom ústave a ďalších vedeckých inštitúciách. Stretávame sme sa s ním dennodenne celé roky na televíznych obrazovkách, počúvame ho v rozhlase, čítame v rozličných ...
Bežná cena knihy: 8,90 €
Naša cena knihy: 6,68 €
Ušetríte: 25 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 208
Rozmer: 134x207x14 mm
Hmotnosť: 336 g
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788055123561
Rok vydania: 2010
Žáner: Biografické romány
Typ: Knihy viazané
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
London
Clarke Catriona
8,32 €
Grilovanie
Kolektív
9,92 €
Sága 2
Vaughan, Fiona Staples Brian K.
18,75 €
Počítám s mravenečky do 10
Mihálik Jan
0,56 €
Kauza Kristus
Lee Strobel
10,60 €
Žilní vstupy dlouhodobé a střednědobé
Charvát Jiří a kolektiv
18,33 €
Deprese a jak ji zvládat
Ján Praško
11,70 €
O knihe
Nie každý vedec dosiahne vo svojej oblasti takú popularitu ako meteorológ Jozef Iľko, ktorý má za sebou takmer štyridsaťročnú prax v Slovenskom hydrometeorologickom ústave a ďalších vedeckých inštitúciách. Stretávame sme sa s ním dennodenne celé roky na televíznych obrazovkách, počúvame ho v rozhlase, čítame v rozličných časopisoch. Lebo pre niekoho je sledovanie správ o počasí zaujímavejšie ako sledovanie politického spravodajstva či napínavejšie ako detektívka. Autor literatúry faktu Ján Čomaj sa na istý čas stal pozorným poslucháčom nášho „predpovedača“ a jeho vnímavým čitateľom. Z ich spolupráce a vzájomného porozumenia vzniklo epicky bohaté memoárové dielo, svedectvo o živote pracovitého človeka, ktorý chcel v živote niečo dosiahnuť, svedomito sa venoval štúdiu a aj neskôr dokázal spojiť pedantnosť poctivého remeselníka – v mladosti si osvojil otcovo krajčírske remeslo – so vzdelaním a povolaním prírodovedca. Dokázal nám, že nezáleží na tom, čo človek robí, dôležité je, aby to robil s láskou a zaujatím, s vedomím, že jeho práca je dôležitá a užitočná aj pre iných.