Prázdny
0,00 €
 
-28 %
PMPP 1/2019 Skončenie pracovného pomeru s príkladmi a judikatúrou

PMPP 1/2019 Skončenie pracovného pomeru s príkladmi a judikatúrou

Autor:
autor neuvedený
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 2018
Tentokrát získate prehľad o týchto témach - skončenie pracovného pomeru s príkladmi a judikatúrou, neospravedlnená absencia a jej dôsledky, zmeny v sadzobníku pokút v sociálnom poistení a iné. Obsah aktuálneho vydania: PRACOVNOPRÁVNE VZŤAHY -Skončenie pracovného pomeru s príkladmi a judikatúrou (JUDr. et Mgr. Jozef ...
Bežná cena knihy: 12,82 €
Naša cena knihy: 9,23 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 216
Väzba: Brožovaná
Rozmer: 148x210 mm
Jazyk: SK Slovenský Jazyk
EAN: 8584113062091
Rok vydania: 2018
Žáner: Zákony
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Humor sbližuje - Nejlepší anekdoty států EU
Budinský V., Grulich T.
11,33 €
Filigránová zvířátka
autor neuvedený
0,00 €
Vodné znamenia 2.
Ruttkayová Ivica
5,90 €
Naruto 42 - Tajemství kaleidoskopu
Masaši Kišimoto
8,88 €
O knihe
Tentokrát získate prehľad o týchto témach - skončenie pracovného pomeru s príkladmi a judikatúrou, neospravedlnená absencia a jej dôsledky, zmeny v sadzobníku pokút v sociálnom poistení a iné. Obsah aktuálneho vydania: PRACOVNOPRÁVNE VZŤAHY -Skončenie pracovného pomeru s príkladmi a judikatúrou (JUDr. et Mgr. Jozef Toman, PhD.) Komplexne spracovaná téma. -Neospravedlnená absencia a jej dôsledky (JUDr. Lenka Michalská, PhD.) V dôsledku neospravedlnenej absencie zamestnanca v práci môže byť zamestnancovi krátená dovolenka, zamestnávateľ môže s takýmto zamestnancom skončiť pracovný pomer a dokonca v odôvodnených prípadoch si môže od zamestnanca vymáhať i náhradu škody. ABC MZDÁRA -Zmeny v sadzobníku pokút v sociálnom poistení (Bc. Katarína Danajovičová) S platnosťou od 1. augusta 2018 sa na základe príkazu generálneho riaditeľa Sociálnej poisťovne č. 13/2018 zmenil Sadzobník pokút. Niektoré pokuty ostali nezmenené, niektoré sa však o niekoľkonásobok zvýšili. VEREJNÁ SPRÁVA -Memorandum o úprave platových pomerov zamestnancov v štátnej službe a niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v roku 2018 (Ing. Jarmila Belešová)