Prázdny
0,00 €
 
-1 %
Veľká knižka - Veselé nezmysly pre malých rozprávačov

Veľká knižka - Veselé nezmysly pre malých rozprávačov

Autor:
autor neuvedený
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 11.12.2019
Keď otvoríte túto knihu, poviete si: Čo to je? Kto popletený ju kreslil? To predsa nemôže byť pravda! Prečo obrovská chobotnica sedí akurát v našej vani? Ako sa tam dostala? A prečo mamička starostlivo čistí koberec kosačkou na trávu? Ako to, že si pes Alík hovie v postieľke môjho malého bračeka? A kam sa braček stratil? Zmätok ...
Bežná cena knihy: 10,76 €
Naša cena knihy: 10,65 €
Ušetríte: 1 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 12
Rozmer: mm
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788088276364
Rok vydania: 2019
Žáner: Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné
Typ: Leporelo
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Základy tajné vědy
Papus
18,80 €
Chlapec na vrchole hory
John Boyne
0,00 €
Básně
Mikulková
2,94 €
Velká francouzská revoluce
Vladimír Vokál
0,00 €
O knihe
Keď otvoríte túto knihu, poviete si: Čo to je? Kto popletený ju kreslil? To predsa nemôže byť pravda! Prečo obrovská chobotnica sedí akurát v našej vani? Ako sa tam dostala? A prečo mamička starostlivo čistí koberec kosačkou na trávu? Ako to, že si pes Alík hovie v postieľke môjho malého bračeka? A kam sa braček stratil? Zmätok nad zmätok! To ešte vôbec nie je všetko! V tejto knižke nájdete viac ako 200 popletených vecí a bláznivých situácií, ktoré čakajú, až všetko uvediete na pravú mieru! Poriadne si obrázky popozerajte a odhaľte všetky chyby, omyly, nezmysly a motanice! Schválne - Myslíte, že sa dajú v kuchyni púšťať draky? A môže mať kôň chobot? Alebo snáď hrb ako ťava? Čaká vás zábava na dlhé hodiny, pri ktorej sa veľa nasmejete.