Prázdny
0,00 €
 
-10 %
Zachráňte Amelie

Zachráňte Amelie

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 2018
Leto 1939 JEDEN LIST, JEDNA PROSBA Rachel Kramerová dostane počas pobytu v Nemecku záhadný list s prosbou od dávnej priateľky. Kristine, manželka dôstojníka SS Gerhardta Schlicka, si uvedomuje meniacu sa situáciu v spoločnosti a obáva sa, že manžel považuje ich dcérku Amelie, ktorá je od narodenia hluchá, za škvrnu na svojom árijskom ...
Bežná cena knihy: 12,90 €
Naša cena knihy: 11,61 €
Ušetríte: 10 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 408
Väzba: Pevná
Rozmer: 140x230 mm
Jazyk: SK Slovenský Jazyk
EAN: 9788089822232
Rok vydania: 2018
Žáner: Historické romány
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Borderská kólia
autor neuvedený
5,28 €
Co se děje v mraveništi
Petra Bartíková
7,99 €
Krkonoše po celý rok
autor neuvedený
0,00 €
Záhadná snúbenica
Jeffries Sabrina
9,95 €
Mám 2 roky – Učím sa slová
autor neuvedený
3,99 €
Co nás učí zvířata
MacKinnon Danielle
14,05 €
O knihe
Leto 1939 JEDEN LIST, JEDNA PROSBA Rachel Kramerová dostane počas pobytu v Nemecku záhadný list s prosbou od dávnej priateľky. Kristine, manželka dôstojníka SS Gerhardta Schlicka, si uvedomuje meniacu sa situáciu v spoločnosti a obáva sa, že manžel považuje ich dcérku Amelie, ktorá je od narodenia hluchá, za škvrnu na svojom árijskom rodokmeni. ODHALÍ TEMNÚ PRAVDU Rachel, ktorej Schlick kedysi dvoril, vie, že je nebezpečný rovnako ako hákové kríže, ktoré visia na berlínskych budovách ako čierne pavúky. Má podozrenie, že jej otec, popredný odborník v eugenike, vie o Hitlerových plánoch s ľuďmi, ako je Amelie, ktorých režim považuje za nehodných života. Keď sa odváži preskúmať jeho tajné dokumenty, odhalí aj šokujúce tajomstvá o vlastnej minulosti a rodine, ktorú nikdy nepoznala. KTORÚ SA ROZHODNÚ VYNIESŤ NA SVETLO ZA KAŽDÚ CENU. Rachel, ktorú si SS vezme na mušku, sa obráti o pomoc k Jasonovi Youngovi, ambicióznemu americkému novinárovi a pochybnému spojencovi, ktorý jej a Amelie pomôže utiecť z mesta vďaka kontaktom v odboji. Všetci traja sa ukryjú v bavorskom mestečku Oberammergau, známom svojimi pašiovými hrami, kde Jason a Rachel riskujú životy a pozývajú k tomu aj iných , aby zachránili neznámych ľudí, ktorých si tak veľmi obľúbili.