Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Dvestošesťdesiatdeväť dní dažďa

Dvestošesťdesiatdeväť dní dažďa

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 2018
Dvestošesťdesiatdeväť dní je krásne a trochu smutné rozprávanie o priateľstve. O tom, aké to je, keď sa najlepší priateľ odsťahuje, o všetkom, čo spolu prežili, o chýbaní, žiali a daždi. O množstve dažďa. A o novej nádeji Citlivý a prepracovaný príbeh Roalda Kaldestada krásne dopĺňajú atmosférické ilustrácie Bjorna ...
Bežná cena knihy: 9,80 €
Naša cena knihy: 7,06 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 48
Väzba: Pevná
Rozmer: 215x295 mm
Hmotnosť: 370 g
Jazyk: SK Slovenský Jazyk
EAN: 9788097284138
Rok vydania: 2018
Žáner: Deti a mládež
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Celebrity Shopper
autor neuvedený
11,14 €
Potápění-průvodce sportem
Holzapfel R. B.
10,31 €
Rebel of the Sands
Hamiltonová Alwyn
7,90 €
O knihe
Dvestošesťdesiatdeväť dní je krásne a trochu smutné rozprávanie o priateľstve. O tom, aké to je, keď sa najlepší priateľ odsťahuje, o všetkom, čo spolu prežili, o chýbaní, žiali a daždi. O množstve dažďa. A o novej nádeji Citlivý a prepracovaný príbeh Roalda Kaldestada krásne dopĺňajú atmosférické ilustrácie Bjorna Runeho Lieho, ktorý je u nás známy už knižkou Na horách v Závejove. Za svoje ilustrácie získal viaceré ocenenia a je oceňovaný jeho vkusný výber farieb, prepracované detaily a nezvyčajné uhly pohľadu, čo všetko dodáva detskej obrázkovej knižke kvality, ktoré ju robia príťažlivou aj pre dospelého.