Prázdny
0,00 €
 
-25 %
Vyvolený

Vyvolený

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.01.2013
Keď si ťa nevšimnú, prežiješ. Podľa tohto hesla musí žiť Bartolomej Kotlík a jeho sestra Henika z feérijskej štvrte v anglickom meste Bath. Feérie sú bytosti z iných svetov – goblinovia, satyrovia, škriatkovia, trpaslíci, lesní duchovia a ďalší –, ktoré po prehratej vojne postupne splynuli s bežnými obyvateľmi. Bartolomej ...
Bežná cena knihy: 9,90 €
Naša cena knihy: 7,43 €
Ušetríte: 25 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 232
Rozmer: 127x200x17 mm
Hmotnosť: 230 g
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788055132761
Rok vydania: 2013
Žáner: Beletria (nad 10 rokov)
Typ: Paperback
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Panorama české literatury
autor neuvedený
0,00 €
Biblia - Slovenský ekumenický preklad
autor neuvedený
14,90 €
Kalendář nástěnný 2020 - Cafe
autor neuvedený
7,94 €
Houby – příruční atlas
Mikšík Michal
14,05 €
Ošklivé káčátko
autor neuvedený
0,00 €
Soumission
Houellebecq Michel
37,55 €
O knihe
Keď si ťa nevšimnú, prežiješ. Podľa tohto hesla musí žiť Bartolomej Kotlík a jeho sestra Henika z feérijskej štvrte v anglickom meste Bath. Feérie sú bytosti z iných svetov – goblinovia, satyrovia, škriatkovia, trpaslíci, lesní duchovia a ďalší –, ktoré po prehratej vojne postupne splynuli s bežnými obyvateľmi. Bartolomej a Henika sú miešanci, „niktoši“, ktorých nechcú ani feérie, ani ľudia. Jedného dňa sa vo Vranej uličke objaví tajomná dáma v purpurovej róbe. Bartolomej ju potajomky sleduje z okna. Kto to je? Čo chce? Ale keď uvidí, ako dáma uniesla chlapca od susedov, celkom zabudne na to, že si ho nik nesmie všimnúť. A tak si ho najprv všimne tá purpurová dáma, potom čosi tajomné, plné temnej mágie, k tomu mocný lord kancelár... a Artur Želivý, ktorý by tiež najradšej žil pohodlne a nenápadne. Práve ten napriek všetkému ponúkne Bartolomejovi priateľstvo a spôsob, ako už nebyť niktošom. Temné zlo sa blíži, o život už prišlo deväť detí. Bartolomej je na rade, potrebuje spojencov! Vyvolený (Peculiar) je pútavý, nezabudnuteľný príbeh s prvkami detektívky, plný fantázie a prekvapivých zvratov. Z anglického originálu The Peculiar (HarperCollins, New York 2012) preložil Patrick Frank.