Prázdny
0,00 €
 
-30 %
Som nový človiečik

Som nový človiečik

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 07.05.2019
Najkrajší darček pre začínajúci život Som nový človiečik je špeciálny zápisníček pre vášho nového človiečika, z ktorého mu môžete vytvoriť naozajstnú knižku. O ňom, o vás, o krásach, kruhoch pod očami či o počte nočných vstávaní. Je to nežná, vtipná, dojímavá záležitosť, aká samotnej autorke (ktorá ...
Bežná cena knihy: 14,90 €
Naša cena knihy: 10,43 €
Ušetríte: 30 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 80
Rozmer: mm
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788055158235
Rok vydania: 2019
Žáner: Slovenská súčasná
Typ: Paperback
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
The Hypnotist
Kepler Lars
11,23 €
Budování státu 1/2 + 3/4 díl
Ferdinand Peroutka
0,00 €
Koniec lásky
Janko Jesenský
4,95 €
Leonie Martinová - Starší sestra Terezie z Lisieux
Baudouinová Croixová Marie
11,70 €
O sněhurce a jiné pohádky
autor neuvedený
0,00 €
Čína
Su Rongyu, Liu Jiang
39,90 €
Moderné drevostavby
Kolektív
3,95 €
O knihe
Najkrajší darček pre začínajúci život Som nový človiečik je špeciálny zápisníček pre vášho nového človiečika, z ktorého mu môžete vytvoriť naozajstnú knižku. O ňom, o vás, o krásach, kruhoch pod očami či o počte nočných vstávaní. Je to nežná, vtipná, dojímavá záležitosť, aká samotnej autorke (ktorá, ako iste viete, je mama) chýbala na trhu. Bez gýčov a fotiek spiacich detičiek, ktoré s realitou nemajú veľa spoločného, prichádza na trh knižka, ktorá bude pre vášho nového človiečika celoživotným bohatstvom. Autorka od vás nechce žiadne dlhé vypisovačky ani slohové práce, takže sa nemusíte báť, že sa na materskej narobíte ešte viac. Stačí zaškrtnúť, zakrúžkovať, kde-tu dodať slovko a všetky krásy sveta ukryť do jednej knižky v slávnostnej škatuľke, na ktorú dokonca môžete špeciálnymi nálepkami napísať meno malého človiečika.