Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Muž a žena - SK

Muž a žena - SK

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 30.08.2017
Krásne, múdre myšlienky o vzťahoch, láske, sexe, intimite, manželstve a skutočnom partnerstve. Osho vysvetľuje základné rozdiely mužskej a ženskej energie. Okrem toho, že nás inšpiruje k hlbokému pochopeniu a skutočnému spojeniu, privádza nás aj bližšie k sebe samým. Lebo len vnútorne vyspelý a prebudený človek dokáže ...
Bežná cena knihy: 5,90 €
Naša cena knihy: 4,25 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: do 14 - 28 dní
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 120
Väzba: Brožovaná
Rozmer: 117x179 mm
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788081005015
Rok vydania: 2017
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Jak si vycvičit rodiče
Johnson Pete
11,70 €
Genial A1 Plus – CD zum KB
autor neuvedený
18,75 €
Szuper Kifesto/Mickey Es
autor neuvedený
1,63 €
Můj manžel má jinou, no a co?!
Ludvíková Jitka
11,70 €
Sladký čtvrtek
John Steinbeck
0,00 €
Autá - Mater hrá Heavy Metal
Disney/Pixar
8,81 €
O knihe
Krásne, múdre myšlienky o vzťahoch, láske, sexe, intimite, manželstve a skutočnom partnerstve. Osho vysvetľuje základné rozdiely mužskej a ženskej energie. Okrem toho, že nás inšpiruje k hlbokému pochopeniu a skutočnému spojeniu, privádza nás aj bližšie k sebe samým. Lebo len vnútorne vyspelý a prebudený človek dokáže vytvoriť kvalitný, kreatívny vzťah. Rozpráva sa tu o podstate muža a ženy poeticky, filozoficky, ale tiež pragmaticky a s humorom. Výstižne a vtipne, s pomocou príkladov z bežného života, popisuje odlišný spôsob vnímania, cítenia, myslenia aj jednania muža a ženy. Pritom sú tieto dva opačné póly určené na to, aby sa navzájom vyvažovali a spájali. Vzťah muža a ženy je záhadný, zvláštny, často náročný, a predsa životne dôležitý; pre väčšinu ľudí je to niečo, čo stále riešia, chcú, skúšajú a skúmajú. Čítanie tejto knihy môže takéto skúmanie a túženie obohatiť, inšpirovať a určite aj podstatne zlepšiť. Pochopenie je predsa prvým a možno najdôležitejším krokom k zmene a rastu.