Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Stromy - Prírodné krásy Slovenska

Stromy - Prírodné krásy Slovenska

Dátum vydania: 01.02.2010
Súčasťou edície Prírodné Krásy Slovenska je nová kniha Stromy. Slovensko je nadpriemerne lesnatou krajinou v európskom kontexte a krajinou bohatou na množstvo stromov. Sú typickým znakom slovenskej krajiny a jednou z jej najvýznamnejších prírodných hodnôt. Ich početnosť a častý výskyt dodáva Slovensku prirodzené čaro ...
Bežná cena knihy: 9,95 €
Naša cena knihy: 7,16 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 128
Rozmer: 161x236x9 mm
Hmotnosť: 460 g
EAN: 9788089226627
Rok vydania: 2010
Žáner: Obrazové publikácie
Typ: Paperback
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Co už vím o dinosaurech
Imke Rudelová; Daniel Sohr
0,00 €
Bezlepové dobroty nejen pro celiatiky
kolektiv autorů
7,94 €
Dětství v dobách císařství - Panenky a cínoví vojáčci
Fellner Sabine - Unterreiner Katrin
11,70 €
Vertebrogenní kořenové syndromy
autor neuvedený
0,00 €
Ročenka konkurecnceschopnosti České republiky
Anna Kadeřábková
0,00 €
O knihe
Súčasťou edície Prírodné Krásy Slovenska je nová kniha Stromy. Slovensko je nadpriemerne lesnatou krajinou v európskom kontexte a krajinou bohatou na množstvo stromov. Sú typickým znakom slovenskej krajiny a jednou z jej najvýznamnejších prírodných hodnôt. Ich početnosť a častý výskyt dodáva Slovensku prirodzené čaro a pôvab. Viaceré stromy sú symbolom jednotlivých lokalít Slovenska a patria k výletným cieľom. Z tohto dôvodu sa zostavovatelia podujali vybrať tie, ktoré zaujmú predovšetkým z vizuálno-estetického hľadiska a majú zaujímavé parametre. Nevybrali však len chránené stromy, ale aj stromy, ktoré v posledných rokoch zaujali ľudí na Slovensku až tak, že sa stali finalistami súťaže Strom roka. Strom však nemusí mať štatút chráneného, aby zaujal človeka alebo aby mu poskytol to, čo v prírode hľadá. Publikácia Stromy je knihou o pokladoch prírodného fondu, ktorý máme ukrytý v slovenských stromoch, a je určená nielen pre ochrancov a milovníkov prírody, ale aj pre širokú verejnosť.