Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Hra o perly

Hra o perly

Dátum vydania: 20.09.2016
Známa, skúsená autorka Viera Švenková, ktorá má na konte už sedemnásť kníh s prekladmi do jedenástich jazykov, pripravila pre čitateľov novú zbierku poviedok Hra o perly, ktorá sa tentoraz týka jesene života, vyprchávajúcich síl. Jej hlavné postavy musia zvládať aj situácie, kedy do života zasahuje zhoršujúci sa zdravotný ...
Bežná cena knihy: 8,30 €
Naša cena knihy: 5,98 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 119
Rozmer: mm
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788080619220
Rok vydania: 2016
Žáner: Slovenská klasika
Typ: Paperback
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
O dvanástich mesiačikoch
Kolektív
6,61 €
Blog za milión
Courtenay-Smith Natasha
4,00 €
Kolotoč světa
autor neuvedený
5,45 €
Maroko
Carole Frenchová
28,49 €
Můj pestrý obrázkový slovník
autor neuvedený
7,00 €
Musíš mě zabít
Eva Kačírková
0,00 €
Jiří Havel - Fotografie
Havel Jiří
41,36 €
O knihe
Známa, skúsená autorka Viera Švenková, ktorá má na konte už sedemnásť kníh s prekladmi do jedenástich jazykov, pripravila pre čitateľov novú zbierku poviedok Hra o perly, ktorá sa tentoraz týka jesene života, vyprchávajúcich síl. Jej hlavné postavy musia zvládať aj situácie, kedy do života zasahuje zhoršujúci sa zdravotný stav – vlastný, či partnerov. Perlami, o ktoré sa hrá, sú často svetlé chvíľky života, kedy sa tento vracia naplno i nostalgicky, a tým prináša radosť z obyčajného bytia i smútok z perspektívy nebytia. Švenkovej poviedky dozreli do novej kvality aj na základe osobného poznania a vďaka skvelému pozorovacieho talentu vernou, bezprostrednou výpoveďou reflektujú reálne životné situácie. Práve tým najviac oslovujú čitateľa. Hra o perly je nepochybne hodnotným prínosom pre slovenský knižný trh. Pripomeňme, že autorkina tvorba okrem poviedok zahŕňa aj čitateľsky obľúbené romány a novely i tvorbu pre deti a mládež. Jej kniha 13 poviedok postúpila do finále Anasoft litera.