Prázdny
0,00 €
 
-25 %
Smrť a iné okamihy môjho života

Smrť a iné okamihy môjho života

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 23.08.2016
Mať priateľov, to je pekná vec. A človek na nich niekedy natrafí naozaj na veľmi nezvyčajných miestach. Martin však nie je práve nadšený, keď sa pri posteli svojej umierajúcej babičky zoznámi so stelesnenou Smrťou, ktorá má podobu mladého muža vyzbrojeného sieťkou na motýle, do ktorej chytá duše umierajúcich. Pôvodne si ...
Bežná cena knihy: 4,00 €
Naša cena knihy: 3,00 €
Ušetríte: 25 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Rozmer: mm
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788055149417
Rok vydania: 2016
Žáner: Humor, satira
Typ: Knihy viazané
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Tibetská doga
Renata Černochová; Iveta Vodičková
0,00 €
Geomag Pink Panel 142 pcs
autor neuvedený
0,00 €
Chemické inženýrství I.
Jan Richter
7,05 €
Sanitka kolekce 6 DVD
autor neuvedený
14,05 €
Král železný, král zlatý
Ludmila Vaňková
0,00 €
O knihe
Mať priateľov, to je pekná vec. A človek na nich niekedy natrafí naozaj na veľmi nezvyčajných miestach. Martin však nie je práve nadšený, keď sa pri posteli svojej umierajúcej babičky zoznámi so stelesnenou Smrťou, ktorá má podobu mladého muža vyzbrojeného sieťkou na motýle, do ktorej chytá duše umierajúcich. Pôvodne si prišiel po dušu starej dámy, ale je nesmierne šťastný, že ho konečne niekto vidí a počuje. Spriatelia sa a zrazu sa Martinovi začne zjavovať kedykoľvek a kdekoľvek, aj v tej najnevhodnejšej chvíli... Vraj on je ten pravý, on je predurčený na to, aby prevzal jeho úrad. A Martin naozaj začne mať nadprirodzené schopnosti. Keď však spozná ženu, o ktorej tuší, že je tá pravá, musí si položiť závažnú otázku: Má vôbec zmysel žiť, milovať a túžiť po šťastí, keď sa raz všetko aj tak skončí smrťou? Nuž, ale aj nad vážnymi vecami sa treba vedieť občas zasmiať, nemyslíte? Z nemeckého originálu Der Tod und andere Höhepunkte meines Lebens (dotbooks GmbH, München, 2014) preložila Zuzana Guldanová.