Prázdny
0,00 €
 
-25 %
Dedičstvo bohov

Dedičstvo bohov

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.07.2005
Erich von Däniken, svetoznámy bádateľ a autor bestsellerov, predkladá nové presvedčivé dôkazy o zásahoch cudzích foriem života do dejín ľudstva. Däniken zozbieral najlepšie články uverejnené v časopise Ancient Skies. Vedci v nich informujú o záhadných nálezoch, archeologických senzáciách a objavoch v starých textoch ...
Bežná cena knihy: 7,93 €
Naša cena knihy: 5,95 €
Ušetríte: 25 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Rozmer: 150x210x10 mm
Hmotnosť: 375 g
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788055110509
Rok vydania: 2005
Žáner: Záhady, tajomno
Typ: Knihy viazané
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Album starých pohlednic Pes, přítel a pomocník
Renata Černochová; Jan Černoch
0,00 €
Válka s démony - Brána temnoty
Feist Elias Raymond
15,46 €
Doplňovačky  - Mulan
autor neuvedený
0,00 €
MF PLUS 38/06
autor neuvedený
0,00 €
O knihe
Erich von Däniken, svetoznámy bádateľ a autor bestsellerov, predkladá nové presvedčivé dôkazy o zásahoch cudzích foriem života do dejín ľudstva. Däniken zozbieral najlepšie články uverejnené v časopise Ancient Skies. Vedci v nich informujú o záhadných nálezoch, archeologických senzáciách a objavoch v starých textoch a mýtoch. Počnúc tirolskými povesťami cez zvyky Hopiov, kyklopské múry v Taliansku až po egyptské pohrebné rituály, s týmito článkami sa vydáte na fascinujúcu objaviteľskú cestu do najodľahlejších kútov Zeme. Jedno pritom bude jasné: mimozemské inteligencie kedysi ovplyvnili kultúry sveta. Dôkazy máme vo svojej blízkosti – bez toho, aby sme to tušili.