Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru

Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru

Dátum vydania: 20.01.2016
Príbeh o priateľstve dvoch chlapcov, ktoré je ako vesmír: magické a bez hraníc. O priateľstve, vďaka ktorému objavíte pravdy nielen o sebe, ale aj o ľuďoch, akými by ste raz chceli byť. Dante je výrečný a sebaistý. Ari ťažko hľadá správne slová a v ničom si nedôveruje. Danteho pohlcuje poézia a umenie. Ari tápa v spomienkach ...
Bežná cena knihy: 11,95 €
Naša cena knihy: 8,60 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 232
Väzba: Pevná Bez Přebalu Lesklá
Rozmer: 210x130 mm
EAN: 9788055614052
Rok vydania: 2016
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Každý deň sa modlím
M. Sojka
0,73 €
Můj tajný deník na zip
autora nemá
9,99 €
Rozina sebranec - DVD box
autor neuvedený
7,00 €
IT management
Ľubomír Lukáč
14,49 €
Cestovný ruch - hotelierstvo - pohostinstvo
Gúčik a kol. Marian
8,97 €
O knihe
Príbeh o priateľstve dvoch chlapcov, ktoré je ako vesmír: magické a bez hraníc. O priateľstve, vďaka ktorému objavíte pravdy nielen o sebe, ale aj o ľuďoch, akými by ste raz chceli byť. Dante je výrečný a sebaistý. Ari ťažko hľadá správne slová a v ničom si nedôveruje. Danteho pohlcuje poézia a umenie. Ari tápa v spomienkach na staršieho brata, ktorý skončil v base. Zdá sa, že chlapec ako Dante s jedinečným pohľadom na svet, bude tým posledným, komu sa podarí zbúrať múry, čo si okolo seba vystaval Ari. Keď sa Ari a Dante stretnú, vznikne medzi nimi puto, ktoré nastaví zrkadlo pravde skrytej v hĺbke duše, a pomôže im odhaliť, akými ľuďmi by sa raz chceli stať. No do cesty sa im stavia mnoho prekážok a len viera v seba - a v silu ich priateľstva - je spôsob, ako zo života vyťažiť čo najviac.