Prázdny
0,00 €
 
Popínavé rastliny v záhrade

Popínavé rastliny v záhrade

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.02.2005
Popínavé rastliny potrebujú k svojej existencii veľmi malý priestor, niekedy iba tehličku vytiahnutú z dlažby, aby sme ich mali kam vysadiť. Najväčsím problémom potom zostáva správne si vybrať. Táto publikácia by mala byť akýmsi manuálom, návodom na zorientovanie sa v sortimente tých popínavých rastlín, ktoré sú v našich ...
Naša cena knihy: 0,00 €
Zasielame:
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 96
Väzba: Pevná Bez Přebalu Lesklá
Rozmer: 230x170x15 mm
EAN: 9788025104347
Rok vydania: 2005
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Angličtina 6 pro ZŠ a VG
autor neuvedený
0,00 €
Zmrdům zmar!
D-Fens
8,88 €
Submarine
Dunthorne
10,16 €
Rímsko-právne kauzy
Pavol Judiak
1,70 €
Víla Lila
Kolektív
4,95 €
Pro Tebe s láskou
Frances Grant; Lynne Robinson
0,00 €
O knihe
Popínavé rastliny potrebujú k svojej existencii veľmi malý priestor, niekedy iba tehličku vytiahnutú z dlažby, aby sme ich mali kam vysadiť. Najväčsím problémom potom zostáva správne si vybrať. Táto publikácia by mala byť akýmsi manuálom, návodom na zorientovanie sa v sortimente tých popínavých rastlín, ktoré sú v našich klimatickým podmienkach použiteľné. Rastliny sú rozdelené na dreviny, ktoré sú vytrvalé na danom stanovišti, a na byliny, ktoré používame v našich podmienkach podobne ako letničky. Pri každej rastline je v krátkosti popísaný spôsob množenia, najvhodnejšie stanovište z hľadiska svetelných a pôdnych podmienok, zvláštnosti rastliny a možnosti jej uplatnenia. Na konci publikácie sú všetky rastliny usporiadané do prehľadných tabuliek.