Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Auto psíka Danka

Auto psíka Danka

Autor:
autor neuvedený
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 07.11.2006
Leporela pre najmenších, knihy plné farieb, hier a poučenia. Hrajte sa so svojimi ratolesťami a pomôžte im spolu s našimi knihami objavovať nové veci a podnety. Knižočky sú plné milých farebných ilustrácii, ktoré sú deťom blízke. Deti v nich nájdu práve to, čo ich v ich veku najviac zaujíma – ľudia, stromy, kvetiny, domáce ...
Bežná cena knihy: 2,15 €
Naša cena knihy: 1,55 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 12
Väzba: Vázaná S Laminovaným Potahem
Rozmer: 215 x 215 mm
Jazyk: Slovenčina
EAN: 9788025111239
Rok vydania: 2006
Žáner: Leporelo
Typ: Kniha
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Seven Brief Lessons On Physics
Rovelli Carlo
18,75 €
Stranger Music
Cohen Leonard
23,45 €
Amerikou od severu k jihu
Šimánek Leoš
14,00 €
Dog Man 5 - Lord of the Fleas
Pilkey Dav
14,05 €
Spracovanie obrazu
Zuzana Krivá
11,78 €
Otázniky
Zdenka Mahajová
6,61 €
O knihe
Leporela pre najmenších, knihy plné farieb, hier a poučenia. Hrajte sa so svojimi ratolesťami a pomôžte im spolu s našimi knihami objavovať nové veci a podnety. Knižočky sú plné milých farebných ilustrácii, ktoré sú deťom blízke. Deti v nich nájdu práve to, čo ich v ich veku najviac zaujíma – ľudia, stromy, kvetiny, domáce a exotické zvieratká, ale i predmety každodennej potreby a mnoho ďalšieho. Leporela sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú prispôsobené na hranie najmenším deťom. Mnoho z týchto leporel má povahu „interaktívnych kníh“, ktoré si deti môžu nielen prehliadnuť, ale tiež sa s nimi pohrať. Knižočky nabádajú deti k premýšľaniu i ku hre, stačí jednoduchý pohyb – a znenazdajky sa objaví malé roztomilé zvieratko. Skrátka, na deti tu čaká množstvo prekvapení!