Prázdny
0,00 €
 
Liek

Liek

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 11.10.2011
Newyorská súdna lekárka Laurie Montgomeryová sa vracia do práce na Úrade hlavného súdneho lekára, kde bola zamestnaná vyše dvadsať rokov. Jej malému synovi totiž celkom ustúpil zhubný nádor a môže teda ukončiť nezvyčajne dlhú materskú dovolenku. Trápi ju, či ešte zvládne svoju prácu, no hneď prvý prípad ju vrhne do stredu ...
Naša cena knihy: 0,00 €
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Väzba: Knihy Viazané
Rozmer: mm
EAN: 9788055124957
Rok vydania: 2011
Žáner: Krimi, detektívky
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Úvod do sociologie
Jandourek Jan
12,17 €
Požiarna bezpečnosť stavieb
Vladimír Mózer
30,00 €
Bing! Papoušek počtář
autor neuvedený
0,00 €
Cizinec přichází
Karel May; Gustav Krum
0,00 €
Teutans Zed s doplňky v krabičce
autor neuvedený
0,00 €
Zahraj si s magnety! V parku
autor neuvedený
0,00 €
O knihe
Newyorská súdna lekárka Laurie Montgomeryová sa vracia do práce na Úrade hlavného súdneho lekára, kde bola zamestnaná vyše dvadsať rokov. Jej malému synovi totiž celkom ustúpil zhubný nádor a môže teda ukončiť nezvyčajne dlhú materskú dovolenku. Trápi ju, či ešte zvládne svoju prácu, no hneď prvý prípad ju vrhne do stredu diania. Proti sebe má nebezpečných súperov . ide o organizovaný zločin a dve začínajúce biotechnologické spoločnosti, z ktorých jedna buď všetko získa, alebo, naopak, všetko stratí. Napriek radám kolegov a manžela Jacka Stapletona, ktorý takisto pracuje ako súdny lekár, je Laurie odhodlaná prípad vyriešiť. Bývalý výskumník Kjótskej univerzity Satoši Mačita bude čoskoro vlastniť patent, ktorý mu umožní získať kontrolu nad komerčným využitím kmeňových buniek. Očakáva sa, že práve tieto bunky povedú k vzniku regeneračnej medicíny s hodnotou bilión dolárov. Keď na preplnenom nástupišti newyorského metra príde vedec o život, Laurie musí zistiť, či zomrel prirodzenou smrťou, alebo sa za jeho úmrtím skrýva niečo úplne iné. Ľudia v zákulisí by boli najradšej, keby sa Laurie Satošiho prípadu vôbec nevenovala. Napriek vyhrážkam nepoľavuje v úsilí, až kým neunesú človeka, ktorého ľúbi zo všetkých najväčšmi: jej syna Johna. Zrazu musí nielen vyriešiť prípad, ale aj zachrániť synovi život. Z anglického originálu Cure (G. P. PUTNAM.S SONS. Published by the Penguin Group, New York 2010) preložil Róbert Hrebíček.