Prázdny
0,00 €
 
-28 %
AIDS – Úvod do patogenézy ochorenia, klinického obrazu  a liečby.  Infekcia HIV   pri drogovej závislosti.  Prevencia a profylaxia.

AIDS – Úvod do patogenézy ochorenia, klinického obrazu  a liečby. Infekcia HIV pri drogovej závislosti. Prevencia a profylaxia.

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 22.07.2009
Moderná monografická syntéza najaktuálnejších aspektov zložitej problematiky infekcie HIV a ochorenia AIDS. Pandémia infekcie a ochorenia, ktoré spôsobuje postupuje vo svete nazadržateľne a aj medzi obyvateľstvom Slovenska sa zaznamenáva trvale narastajúce šírenie nákazy, už mimo známych skupín populácie so zvýšeným ...
Bežná cena knihy: 5,00 €
Naša cena knihy: 3,60 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Vypredané
Detaily o knihe
Počet strán: 584
Väzba: Brožovaná
Rozmer: 165x240 mm
Hmotnosť: 700 g
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788088908395
Rok vydania: 2009
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Zanzibar jak vyšitý
Dráčková Radka
13,48 €
Růže z pražských trhů
Božena Obdržálková
0,00 €
Důstojnost lidského života
autor neuvedený
0,00 €
Camb Eng Readers Lvl 2: One Day
Naylor Helen
7,99 €
O knihe
Moderná monografická syntéza najaktuálnejších aspektov zložitej problematiky infekcie HIV a ochorenia AIDS. Pandémia infekcie a ochorenia, ktoré spôsobuje postupuje vo svete nazadržateľne a aj medzi obyvateľstvom Slovenska sa zaznamenáva trvale narastajúce šírenie nákazy, už mimo známych skupín populácie so zvýšeným rizikom k nákaze. Po prvý raz v našej odbornej literatúre, vychádzajúc z najmodernejších koncepcií patogenézy a progresie nákazy, autor opisuje klinický obraz postupujúcej infekcie a jej neskorej fázy, AIDS. Takisto po prvý raz má naša odborná verejnosť možnosť oboznámiť sa s najnovšími prielomovými úspechmi ale aj rizikami chemoterapie len nedávno vyvinutými anti-HIV liečivami, ktoré dramaticky znižujú letalitu AIDS. Rozsiahle dielo je určené pre pracovníkov všetkých odborností pôsobiacich v zdravotníctve, vrátene lekárov prvého kontaktu.