Prázdny
0,00 €
 
-28 %
ADHD očami ADHD

ADHD očami ADHD

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 2015
Táto kniha je určená pre tých, ktorí vedia, že ich dieťa potrebuje pomoc. Vychádza z vlastných skúseností autora s dieťaťom aj so sebou samým. Je však užitočná aj pre tých, ktorí, keď v súvislosti so svojím dieťaťom počujú slovo „psychológ“, odpovedia, že ich dieťa je určite normálne. Dieťaa tak ostane bez pomoci ...
Bežná cena knihy: 11,50 €
Naša cena knihy: 8,28 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Skladom
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 216
Väzba: Brožovaná
Rozmer: mm
Jazyk: SK Slovenský Jazyk
EAN: 9788089628865
Rok vydania: 2015
Žáner: Pedagogika, špeciálna ped.
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Management regionální politiky a reforma veřejné správy
René Wokoun; Pavel Mates
0,00 €
Zítra bude líp
Iveta Jarošová
0,00 €
Profesní vzdělávání dospělých
Jaroslav Mužík
0,00 €
Princezna sedící
autor neuvedený
0,00 €
Objectif Express 2 Pracovní sešit
autor neuvedený
0,00 €
Škola zběhlosti op. 299
Carl Czerny
9,13 €
Lion: A Long Way Home
Brierley Saroo
13,96 €
O knihe
Táto kniha je určená pre tých, ktorí vedia, že ich dieťa potrebuje pomoc. Vychádza z vlastných skúseností autora s dieťaťom aj so sebou samým. Je však užitočná aj pre tých, ktorí, keď v súvislosti so svojím dieťaťom počujú slovo „psychológ“, odpovedia, že ich dieťa je určite normálne. Dieťaa tak ostane bez pomoci, ktorú by potrebovalo. Kvôli ADHD dokáže svet potrápiť dieťa bez ohľadu na názor rodiča či spoločnosti . Pritom niekedy netreba veľa, aby sa stav zmenil, aby z utrápeného uzlíčka nervov a nešťasti a vyrástlo v nádherný kvet. Kniha ponúka vysvetlenie, o čo v prípade ADHD ide, no hlavne poskytuje mnoho prakti ckých rád. Špeciality, priamo súvisiace s ADHD, sú prepletené s radami zo všeobecnej a detskej psychológie, ktoré môžu ADHDíkovi pomôcť. To znamená pomôcť z hnevavého, neporiadneho a nepozorného darebáka, pobehaja, ktorému na ničom nezáleží a nedokáže sa nič naučiť, vytvoriť úžasnú bytosť. Inými slovami je to návod na zázrak, no urobiť ho musí rodič. Ten v prvom rade.