Prázdny
0,00 €
 
-28 %
Prestaňte tvrdiť, že ste v pohode

Prestaňte tvrdiť, že ste v pohode

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 2012
Práve teraz milióny ľudí cítia frustráciu, nudu, či nespokojnosť s vlastným životom bez toho, aby si to sami priznali. Možno ste práve jedným z tých, ktorí zisťujú, že im v živote bezpochyby niečo chýba. Ak je to tak, potom vám táto kniha pomôže zistiť, čo to je a ako to získať naspäť pomocou pozoruhodne efektívnej metódy ...
Bežná cena knihy: 11,00 €
Naša cena knihy: 7,92 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 256
Väzba: Brožovaná
Rozmer: 145x207 mm
Jazyk: CZ Český Jazyk
EAN: 9788081091988
Rok vydania: 2012
Žáner: Psychológia pre každého
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Ach ten Sokrates...
Kreeft
6,27 €
Příručka pro Precleary
Hubbard L. Ron
21,62 €
Potopený konvoj
Kessler Leo
9,82 €
Najlepší bicykel na svete
Robert Penn
12,95 €
Bystrý vlak
Kolektív
3,19 €
O knihe
Práve teraz milióny ľudí cítia frustráciu, nudu, či nespokojnosť s vlastným životom bez toho, aby si to sami priznali. Možno ste práve jedným z tých, ktorí zisťujú, že im v živote bezpochyby niečo chýba. Ak je to tak, potom vám táto kniha pomôže zistiť, čo to je a ako to získať naspäť pomocou pozoruhodne efektívnej metódy úspešne vyskúšanej na tisíckach klientov. Autorka vychádza z najnovších výskumov neurovedy, zo svojich nespočetných rozhovorov s bežnými ľuďmi a z nápadov, ktoré si overila priamo na sebe samej, aby zistila, čo naozaj funguje a čo nie. Vysvetľuje, že kľúčom k úspechu je pochopenie toho, ako naša myseľ pracuje proti nám.