Prázdny
0,00 €
 
Úvod>Autori>Adler-Olsen Jussi

Knihy autora Adler-Olsen Jussi

Knihy na stranu:
Zoradiť knihy podľa:
iba knihy na sklade
Autor:
|
Vydavateľstvo:
Mercy by Jussi Adler-Olsen is Scandinavia's new bestselling crime writing sensation At first the prisoner scratches at the walls until her fingers bleed. But there is ...viac o knihe
Naša cena knihy: 11,93 €
Ušetríte: 2 %
Zasielame do: do 6 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
Oddělení Q je znovu v pohotovosti. Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší z obvyklého ranního šlofíku v práci telefon. Neznámý kolega, policista z ostrova ...viac o knihe
Naša cena knihy: 7,75 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
In the middle of a hard-won morning nap in the basement of police headquarters, Carl M rck, head of Department Q, receives a call from a colleague working on the Danish island ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,05 €
Ušetríte: 1 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
At first the prisoner scratches at the walls until her fingers bleed. But there is no escaping the room. With no way of measuring time, her days, weeks, months go unrecorded ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,05 €
Ušetríte: 1 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
Naša cena knihy: 13,77 €
Ušetríte: 2 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
POKAŽDÉ, KDYŽ SE VYFOTÍTE, PROZRAZUJETE BUDOUCNOSTI SVOU MINULOST. V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,48 €
Ušetríte: 28 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
The Keeper of Lost Causes (originally published in the UK as Mercy) is the nail-biting first book in the internationally bestselling Department Q series. It is now a ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,39 €
Ušetríte: 2 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
The heart-stopping and gripping novel from the author of international No. 1 bestsellers Mercy and Disgrace - fans of Scandinavian crime thrillers will love this. ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,51 €
Ušetríte: 1 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
The New York Times and #1 internationally bestselling author of the Department Q series is back, with a terrifyingly relevant stand-alone novel about an America in chaos ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,51 €
Ušetríte: 1 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
A NO. 1 INTERNATIONAL BESTSELLER OVER 18 MILLION COPIES SOLD WINNER OF THE GLASS KEY AWARD Jussi Adler-Olsen returns with his most captivating and suspenseful novel ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,39 €
Ušetríte: 2 %
Zasielame do: do 14 - 28 dní
Autor:
|
Vydavateľstvo:
Romány dánského spisovatele Jussiho Adler-Olsena Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi a Složka 64 vycházejí nyní v novém vydání v dárkovém boxu. První ...viac o knihe
Naša cena knihy: 0,00 €
Zasielame do: Vypredané
iniciatíva za dotlač
Autor:
|
Vydavateľstvo:
Jak dlouho se nese volání o pomoc na mořských vlnách? Může ještě někoho zachránit? Na policejní stanici v zapadlém koutě Skotska stojí téměř zapomenutá ...viac o knihe
Naša cena knihy: 11,75 €
Ušetríte: 24 %
Zasielame do: Vypredané
iniciatíva za dotlač
Autor:
|
Vydavateľstvo:
Zneužívání a násilí patřily ještě před čtyřiceti lety do každodenního života žen deportovaných na dánský ostrov Sprogo. Podobný osud potkal ...viac o knihe
Naša cena knihy: 15,15 €
Ušetríte: 2 %
Zasielame do: Vypredané
iniciatíva za dotlač
Autor:
|
Vydavateľstvo:
Germany, World War II. Two English pilots are shot down and crash land behind enemy lines. The area swarming with German troops, they have only minutes to crawl from the ...viac o knihe
Naša cena knihy: 12,39 €
Ušetríte: 2 %
Zasielame do: Vypredané
iniciatíva za dotlač
Autor:
|
Vydavateľstvo:
THE 12.5 MILLION COPY BESTSELLING AUTHOR. Superstar author Jussi Adler-Olsen returns with the newest book in his Department Q series. For fans of Tim Weaver and Jo Nesbo ...viac o knihe
Naša cena knihy: 4,60 €
Ušetríte: 1 %
Zasielame do: Vypredané
iniciatíva za dotlač
 
1
2